fbpx
#
ПЕРЕВІРКА НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ
Консультація
Підозрювати, гірше ніж знати. У реальності є межі, а уява безмежна.
Про компанію
Достовірність перевірок на поліграфі в представництві Poligraph-TEST складає 88 % і більше.
Принципи нашої роботи

Центр інтелектуальних психофізіологічних технологій Polygraph-TEST – динамічно розвивається в сфері безпеки. Головна цінність компанії – унікальні знання і досвід фахівців, накопичені протягом багатьох десятиліть . З Вами готова співпрацювати команда професіоналів, яка працює на цьому ринку послуг з 2018 року.

Polygraph-TEST – строго клієнто – орієнтована компанія. Наші клієнти – це наші партнери, з якими ми будуємо довгострокові взаємовигідні відносини, домагаючись в кожному випадку високого ступеня задоволеності клієнтів нашою спільною роботою.

КОМПАНІЯ прагне до використання єдиних принципів і підходів у роботі. У регіонах своєї присутності максимально береться до уваги місцева специфіка і особливості. Ми реалізуємо принцип: «Мислити – глобально, діяти – локально».

Ми активно використовуємо досягнення партнерів в інших (перш за все в суміжних і забезпечують) областях, застосовуємо аутсорсинг і прагнемо зробити конкурентів нашими партнерами. КОМПАНІЯ діє за принципом «Об’єднувати краще в ефективно працюючий ціле».

Ключовою позицією нашої стратегії є висока якість послуг. Це дозволяє нам мати статус надійного, кваліфікованого і «кращого партнера» в очах як існуючих, так і потенційних клієнтів і забезпечує нашу конкурентоспроможність.

Ми – КОМПАНІЯ, з прозорою і зрозумілою системою управління, що забезпечує її здатність швидко і ефективно адаптуватися до змін соціально-політичних і зовнішніх економічних факторів, а також активно ініціювати та успішно впроваджувати необхідні зміни та інновації.

Polygraph-test »представляє широкий спектр послуг в області безпеки у Вашому житті, і діяльності, що враховують потреби всіх категорій клієнтів. Прагнення до розвитку, знання і передові технології в області забезпечення безпеки дозволяють нам вирішувати сьогодні будь-які завдання.

Ми раді кожному відвідувачу і сподіваємося, що відвідування нашого сайту буде для Вас цікавим і корисним!

З повагою,
Генеральний директор Центру «Polygraph-TEST» Юрковський Максим Миколайович

Читати більше
#
Для бізнеса
Перевірка бізнес-партнера
Дивитися
Перевірка бізнес-партнера

Впевненість в бізнес-партнера дозволяє йти на великі угоди, не побоюючись ножа в спину. Важливо оперативно вирішувати спірні ситуації. Варто один раз перевірити – щоб потім плідно і довго сотруднічать.Проверка на […]

Службове розслідування
Дивитися
Службове розслідування

Найчастіше виникає необхідність проведення перевірок на поліграфі при встановленні можливих зловживань за конкретне відпрацьований час. У компаніях, де планові перевірки на детекторі брехні здійснюються систематично, зловживання службовим становищем, отримання відкатів, […]

Перевірка в разі звільнення або прийняття працівника
Дивитися
Перевірка в разі звільнення або прийняття працівника

На думку професіоналів, подібні види перевірок актуальні для тих компаній, в яких працює персонал має повний (а іноді і не санкціонований) доступ до будь-якої службової, а часом і закритої інформації. […]

Відбіркові перевірки персоналу при прийомі на роботу
Дивитися
Відбіркові перевірки персоналу при прийомі на роботу

Мета: швидко й гарантовано визначити можливі ризики, пов’язані з наймом нових співробітників. Щоб зібрати й перевірити необхідну інформацію про майбутнього співробітника, працедавцеві потрібен певний час. Жодна методика не вирішує проблему […]

Для приватних осіб
Перевірка домашнього персоналу
Дивитися
Перевірка домашнього персоналу

Хто знаходиться поруч з вашими дітьми, поки ви на роботі? Навіть в тих випадках, коли ви наймаєте домашній персонал з рекомендаціями, досвідом роботи та коли кандидати справляють приємне враження, ви […]

Тестування проблемних підлітків
Дивитися
Тестування проблемних підлітків

Тестування на поліграфі – відповідальний крок небайдужих батьків в ситуаціях, коли не можна зволікати. Це дозволить дізнатися правду, прийняти її і розібратися, як діяти далі на благо підлітка. Підлітковий вік […]

Сімейна проблематика різного характеру
Дивитися
Сімейна проблематика різного характеру

Гладке і спокійне сімейне життя буває тільки в казках. У житті доводиться стикатися з проблемами, серйозно випробовують сім’ю на міцність. У таких ситуаціях єдиними ліками може стати з’ясування правди, а […]

Замовити консультацію
#
Питання і відповіді
Чи можна зробити аудіо (відео) запис тестування?
Так, якщо є необхідність, то поліграфолог може призвести даний запис і передати її замовникові перевірки на поліграфі разом зі звітом про тестування. Так само потрібна згода особи, що перевіряється на виробництво даного запису.
Як швидко буде готовий результат тесту?
На складання звіту і підрахунку результату тестування на поліграфі потрібен якийсь час. У звичайній практиці звіт може бути висланий замовнику по електронній пошті в першій половині дня наступного за днем ​​тестування. Іноді (коли є можливість) звіт відправляється через 2-4 години після проходження поліграфа.
Чи можна пройти перевірку анонімно?
Так можете. У виняткових випадках за взаємною домовленістю дані замовника або особи проходить перевірку можуть бути замінені на будь-які вигадані, якщо характер і суть перевірки на детекторі брехні допускають подібне. Скільки часу проходить процедура тестування на поліграфі? Від 1,5 до 3 годин. Залежно від складності і кількості досліджуваних об'єктів.
Чи можна обдурити поліграф?
Поліграф - прилад складний і дуже чутливий. Він з високою точністю реєструє дев'ять рефлекторних психофізіологічних параметрів, що забезпечує високу точність результатів. Крім того, апарати оснащені додатковими аксесуарами, що дозволяють визначити спроби протидії випробуваного при проведенні тестування. Тому коли мова йде про обман, то, по суті, обдурити намагаються не апарату, а поліграфолога. В мережі Інтернет є безліч порад, як обдурити поліграф: випити перед сеансом кави або коньяк, прийняти заспокійливе, підкласти кнопку під п'яту, колоти нігтем долоню і інші. Всі ці протидії досвідчений кваліфікований поліграфолог відразу визначить. Адже порад про те, як обдурити поліграфолога, Ви не знайдете.
Чи можливо використовувати результати тестування за допомогою поліграфа як докази в суді?
27 липня 2015 року Міністерством юстиції України було видано наказ, який визнає комп'ютерний поліграф офіційним методом, придатним для використання судовими експертами при виробництві судових експертиз та експертних досліджень за письмовим запитом адвокатів, суддів, слідчих або усним зверненням осіб з боку Захисту. Дані тестувань із застосуванням поліграфа вже не раз ставали вирішальним фактором для зняття звинувачень в суді. Крім того постійне вдосконалення обладнання і методик, вичерпні результати, отримані при психофізіологічних дослідженнях, формують довіру і позитивне ставлення до подібних процедур у юристів і психологів. [Наказ N 1350/5 "Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 08.10.98 року N 53/5"; ЗУ «Про судову експертизу»; ст. 84 КПК України; ст.57 ЦПК України; ст. 32 ГПК України; ст.69 КАС України]
Кому видаються результати тестування?
Результати тестування з застосуванням поліграфа отримує виключно замовник, який є ініціатором даної процедури. Вся інформація, отримана в ході перевірки є суворо конфіденційною. Попереднє ув'язнення також не підлягає розголосу.
Як забезпечується конфіденційність інформації?
Перед проведенням тестування підписується договір про нерозголошення отриманих в ході тестування даних. Результати видаються виключно замовнику. І навіть попередній висновок не підлягає розголосу.
Чи можлива фальсифікація результатів поліграфа?
Файли з поліграми прив'язані до точного часу і датою, вони технічно не підлягають зміні. Додаткову гарантію дає відео- і аудіореєстрації тестів. Але найголовніший фактор тут - репутація поліграфолога і компанії.
Які є обмеження на проведення тестування з використанням поліграфа?
У проведенні опитувань із застосуванням поліграфа є ряд обмежень, зумовлених методичними та законодавчими вимогами. Процедуру можна проходити: 1. Неповнолітнім до 14 років. З 14 до 18 років підлітки можуть проходити тестування в присутності і за письмовою згодою батьків або опікунів. [Ст. 31-32 ЦК України; ст. 242 ГК України] 2. При вираженому фізичному або психічному виснаженні. 3. При захворюваннях або розладах психіки. 4. При захворюваннях серцево-судинної або дихальної системи. 5. Під дією алкоголю або наркотиків. 6. Вагітним. Як правило, не рекомендується проводити психофізіологічні тестування в другій половині вагітності. Однак позиція нашого центру така, що ми не проводимо тестувань для вагітних незалежно від терміну, тому що сам факт необхідності проходження процедури може викликати хвилювання, найменше вираз якого, як відомо, може нашкодити матері і дитині.
Чи впливає поліграф на здоров'я? Тестування за допомогою поліграфа - це боляче?
Поліграф - це медико-біологічний прилад, який реєструє певні реакції організму за допомогою «пасивних» датчиків. Датчики просто фіксують фізкабінетологіческой стану і зміни, надаючи вплив не більше, ніж, наприклад, вимірювання пульсу. Тому поліграф не робить негативного впливу на людський організм, а тестування з застосуванням поліграфа - абсолютно безболісний процес.
Залишились питання?
Відгуки
#
ПЕРЕВІРКА ПЕРСОНАЛУ
Хочу подякувати компанії Polygraph-Test, а саме Юрковському Максиму Миколайовичу за його професійний підхід до справи і людське розуміння. Можу з упевненістю заявити про професіоналізм даного фахівця, так як висновок було зроблено на підставі повної оцінки (що дає йому повне право наявність документів про відповідну освіту). Так само результати були підтверджені іншим фахівцем, що має відповідну освіту і великий досвід роботи в даній сфері. Спасибі за те, що допомогли розібратися в ситуації ...
Читати повністю Дивитися відео
ПРОВЕРКА
Хочу написати про зустріч з Максимом Юрковскім- генеральним директором компанії Polygraph-test Якось на корпоратив нашої компанії вирішили запросити поліграфолога з поліграфом, ну свята заради. Стало цікаво було випробувати цю чудо-машину. Шукали вже засвітилися поліграфологів на телебаченні. Всі відмовлялися. Чи то захід не влаштувало. Толі тому що ми Чеченці ... Загалом обдзвонили фірм тридцять. Максім- генеральний директор компанії Polygraph-test, уважно нас вислухав і ... погодився, уточнивши, що ні пошкодуємо ми потім про своє бажання? Ми природно зраділи, що все ж знайшли поліграфолога на корпоратив. А питання ми складати стали по багатьом ситуацій і бажанням, в тому числі спрямовані на майбутнє ... Настав довгоочікуваний корпоратив. Максим Миколайович приїхав в самий розпал, коли все вже під газом, а хтось навіть вельми немало. Звичайно все знімали на камеру, щоб потім подивитися і зробити кліп (а іноді, щоб згадати). Почали з простих питань по роботі, хто кому подобається, на кого бреше і т.п. А потім стали задавати питання, спрямовані на з'ясування різних ситуацій, моментів і іншого майбутнього. Максим Миколайович пояснив, що за допомогою поліграфа неможливо виявити майбутнє, але намагався так чи інакше інтерпретувати одержувані відповіді співробітників ... Корпоратив закінчився гонорар Максим Миколайович отримав і поїхав. А відео запис залишилася ... Стали проходити місяць за місяцем і ... майбутнє ставало реальністю. Стало вражати те, що інтерпретації Максим Миколайовича виявилися напрочуд точними не тільки з питань належать до минулого, сьогодення, а й майбутнього. Тепер ми розуміємо, про що говорив спочатку Максим Миколайович ... Деякі пошкодували ... Наш керівник запрошував через знайомих, "своїх" поліграфологів, намагаючись отримати подібні результати, але все без успішно. Зрештою запросили компанію Polygraph-test перевіряти співробітників при працевлаштуванні. Намагалися з'ясувати, як же все таки інтерпретувалися так точно результати відповідей, але ... видно у професійних поліграфологів, - є професійні секрети, які вони ніколи не розкриють.
Читати повністю Дивитися відео
КРАДІЖКА
У нашому дитячому будинку стали пропадати гроші з гаманців співробітників. Поставили камери, але гроші все одно пропадали. Стали обдзвонювати компанії, які перевіряють на детекторі брехні, але в нашому місті одні не досвідчені шарлатани з колишніх співробітників держ. організацій. Стали дзвонити в Хмельницький. У компанії Polygraph-Test в розмові з генеральним директором Максимом Юрковським він запропонував нам безкоштовні !!! дослідження, тільки з оплатою проїзду, харчування та проживання. Неймовірно, але факт. Приїхав до нас провів перевірки ні копійки за них не взяв, дав правильний результат (ця співробітниця повернула все вкрадене і звільнилася ...), незважаючи на наші підозри на одного з вихованців Максим Миколайович, спасибі вам. Робота у вас не проста. Весь наш колектив бажає розвитку вашої компанії і здоров'я всім вашим співробітникам.
Читати повністю Дивитися відео
Команда
Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні.
Доколов Олександр Владиславович
Щерба Володимир Вікторович
Юрковський Максим Миколайович
Вартість
Для приватних осіб
  • Сімейна проблематика
  • Перевірка домашнього персоналу
  • Тестування підлітків
от 2000грн
Для юридичних осіб
  • Службові розслідування
  • Перевірка бізнес партнера
  • Перевірка персоналу перед звільненням
  • Перевірка перед прийомом на роботу
от 1200грн
Інші перевірки
  • Досудове слідсвто
  • Розбірки
  • Зясування правди в інших випадках
от 1500грн
#